وزارت امور اقتصاد و دارايي
صفحه خانه
تماس با ما
English

1393/6/2 يكشنبهتسهیل در امور سرمایه گذاران با راه اندازی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: با راه اندازی مرکز خدمات سرمایه گذاری در استان قزوین بستر لازم برای تسهیل در امور سرمایه گذاران را با هماهنگی سایر دستگاهها فراهم می کنیم.

1393/5/30 پنجشنبهبا دستور وزیر اقتصاد/دفتر پایش و بهبود محیط کسب و کار ایجاد شد

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری ،با دستور وزیر اقتصاد و با هدف ارتقای جایگاه ایران در رتبه بندی جهانی کسب و کار، دفتر پایش و بهبود محیط کسب و کار در این وزارتخانه ایجاد شد.

1393/5/30 پنجشنبهاستاندار: در عرصه صادرات فقط به رقابت بیاندیشیم

استاندار قزوین گفت: علاوه بر توجه به صادرات کشمش با توجه به اهمیت غذایی این محصول برای افزایش مصرف سرانه در داخل کشور نیز بکوشیم.

1393/5/25 شنبهنایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان: لزوم هماهنگی کامل دستگاه های اجرایی جهت راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری

در جلسه کارگروه اقتصادی استان برنامه عملیاتی مرکز خدمات سرمایه گذاری و پنجره واحد سرمایه گذاری استان ارائه شد.

1393/5/18 شنبهبرگزاری همایش بین المللی «مناسبات فرهنگی-اقتصادی ایران و ترکیه»

[برگزاری همایش بین المللی «مناسبات فرهنگی-اقتصادی ایران و ترکیه»] دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین در نظر دارد با همکاری دانشگاه «آرتوک لو ماردین» کشور ترکیه همایش بین المللی«مناسبات فرهنگی-اقتصادی ایران و ترکیه از گذشته تا آینده» را با حضور صاحب نظران دو کشور در دهم و یازدهم اسفند ماه سال جاری برگزار نماید.

بيشتر
سه شنبه 11 شهريور 1393  
گالری تصاوير

اطلاع رسانی
جهت ثبت درخواستها و نظرات خود روي گزينه هاي ارتباط مردمي و فرمهاي الكترونيكي در سمت راست صفحه اصلي وب سايت كليك نموده و فرم مورد نظر را تكميل نمائيد.
نظر سنجی
عملكرد اين اداره كل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
عالي
خوب
متوسط
ضعيف


خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MefaGuest)


Powered By Sigma ITID.