وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English

مناقصه و مزایده
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 376810
تعداد بازديد از سايت: 116465037
تعداد بازديد زيرپورتال: 1078851
اين زيرپورتال امروز: 590
در امروز: 9328
اين صفحه امروز: 29
نظر سنجی
عملكرد اين اداره كل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
عالي
خوب
متوسط
ضعيفعلی طیب نیا در دیدار با وزیر امورخارجه رومانی با اشاره به ظرفیت های بسیار بالای اقتصادی دو کشور، هدف گذاری سه میلیارد دلاری برای روابط تجاری و اقتصادی را قابل تحقق دانست.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا)، طیب نیا در ابتدای این نشست با اشاره به موفقیت های اقتصادی دولت در کاهش نرخ تورم از رقم بالای 40 درصد به زیر 10 درصد و همچنین ثبت رشد اقتصادی سه درصدی در سال گذشته، علیرغم تداوم تحریم ها گفت: ظرفیت های اقتصادی ایران بسیار بالاست و بر اساس گزارش های سازمان های معتبر بین المللی از جمله صندوق بین المللی پول و بانک جهانی، اقتصاد ایران در سالهای آینده بالاترین نرخ رشد اقتصادی را در میان کشورهای منطقه ثبت خواهد کرد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی از تصمیم شورای عالی بورس برای انتشار اوراق صکوک منفعت به اتکای منابع و درآمدهای دارایی های مالی دولتی و غیر دولتی خبر داد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، علی طیب نیا که در مراسم رونمایی از سامانه جامع اطلاعات اموال دستگاه های اجرایی (سادا) در محل وزارت اقتصاد سخن می گفت، افتتاح این سامانه را اقدامی در راستای پروژه مولد سازی مدیریت دارایی های دولت عنوان کرد و گفت: اولین پروژه در این خصوص، حدود دو ماه قبل و در قالب اجرایی نمودنِ پروژه بستر یکپارچه تبادل اطلاعات الکترونیک انجام شد که زمینه ایجاد ارتباط و تبادل اطلاعات بین دستگاه های مختلف را فراهم می کند
وزیر امور اقتصادی و دارایی در همایش تبیین برنامه ششم توسعه تاکید کرد:اراده جدی دولت برای استفاده از فرصت‌های پساتحریم برای بازسازی اقتصاد ایران

وزیر امور اقتصادی و دارایی در همایش ملی تبیین برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی که در محل سالن اجلاس سران برگزار شد، اظهار داشت: با تلاش درخور تقدیر دولت در عرصه دیپلماسی، جنگ اقتصادی پایان یافت و اکنون نوبت آن است که از شرایط و فرصت‌های پساتحریم برای برداشتن گام دوم برای بازسازی اقتصاد ایران استفاده کنیم.
در دیدار با وزیر اقتصاد کشورمان مطرح شد:ابراز امیدواری مقام اروپایی به اتصال هر چه سریعتر شبکه بانکی ایران به سوئیفت

به گزارش شبکه اقتصادی و دارایی(شادا)، در این دیدار که با حضور علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان ، دیدیه رندرز معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه بلژیک و جمعی از نمایندگان صنایع این کشور برگزار شد، زمینه های مختلف توسعه روابط اقتصادی و بانکی بین دو کشور مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
در دیدار طیب نیا و مونتیرو تاکید شد:عزم جدی ایران و برزیل برای ارتقاء مبادلات اقتصادی تا سقف 5 میلیارد دلار

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، علی طیب نیا و آرماندو مونتیرو طی مذاکرات انجام شده در این دیدار، در خصوص برگزاری کمیسون مشترک اقتصادی دو کشور به میزبانی طرف برزیلی طی سه ماه نخست سال آینده میلادی (حد فاصل دی تا اسفند ماه سال جاری) توافق کردند.
بيشتر
1395/2/1 چهارشنبهمدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان و رئیس شورای هماهنگی مدیران استان گفت: اجرای سند راهبردی در راستای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گیرداولین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی در سال 95

اولین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت اموراقتصادی ودارایی در سال 95 روز یکشنبه مورخ 29/1/95 در دفتر عباسی مدیر شعب بانک ملی استان و دبیر شورای هماهنگی بانکهای استان برگزار گردید.

1395/2/1 چهارشنبهگزارش اجرای سامانه سادا

در ادامه اجرایی نمودن سامانه سادا، اقدامات لازم جهت ثبت نهایی اطلاعات مربوط به اموال غیرمنقول تعدادی از دستگاههای اجرایی استان از جمله آموزش و پرورش استان و دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) انجام شد.

1395/1/28 شنبهاولین جلسه تخصصی ذیحسابان اداره کل امور اقتصادی و دارائی استان در سال 95

اولین جلسه تخصصی ذیحسابان اداره کل امور اقتصادی و دارائی استان در سال 1395، رأس ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 24/1/95 در محل سالن جلسات اداره کل تشکیل گردید.

1395/1/23 دوشنبهکسب رتبه اول توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی قزوین در ساماندهی اموال دولتی و اوراق بهادار در سال 94

به همت اداره اموال و اوراق بهادار اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان صورت گرفت؛ کسب رتبه اول اداره کل امور اقتصادی و دارایی قزوین در ساماندهی اموال دولتی و اوراق بهادار در سال 94

1394/12/26 چهارشنبهمدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان و رئیس شورای هماهنگی مدیران استان گفت: یکپارچه سازی بسته های تشویقی جهت ارائه به سرمایه گذاران در اولویت قرار گیردسومین جلسه شورای هماهنگی مدیران استان 24/12/94

سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت اموراقتصادی ودارایی روز دوشنبه مورخ24 /12/94 در دفتر مدیرکل گمرک استان برگزار گردید.

بيشتر

شنبه 11 ارديبهشت 1395  
گالری تصاوير
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mefaguest)


Powered By Sigma ITID.