وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English

مناقصه و مزایده
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 340322
تعداد بازديد از سايت: 108652311
تعداد بازديد زيرپورتال: 987852
اين زيرپورتال امروز: 963
در امروز: 79932
اين صفحه امروز: 467
نظر سنجی
عملكرد اين اداره كل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
عالي
خوب
متوسط
ضعيف


در دیدار با وزیر اقتصاد کشورمان مطرح شد:ابراز امیدواری مقام اروپایی به اتصال هر چه سریعتر شبکه بانکی ایران به سوئیفت

به گزارش شبکه اقتصادی و دارایی(شادا)، در این دیدار که با حضور علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان ، دیدیه رندرز معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه بلژیک و جمعی از نمایندگان صنایع این کشور برگزار شد، زمینه های مختلف توسعه روابط اقتصادی و بانکی بین دو کشور مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
در دیدار طیب نیا و مونتیرو تاکید شد:عزم جدی ایران و برزیل برای ارتقاء مبادلات اقتصادی تا سقف 5 میلیارد دلار

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، علی طیب نیا و آرماندو مونتیرو طی مذاکرات انجام شده در این دیدار، در خصوص برگزاری کمیسون مشترک اقتصادی دو کشور به میزبانی طرف برزیلی طی سه ماه نخست سال آینده میلادی (حد فاصل دی تا اسفند ماه سال جاری) توافق کردند.
در دیدار طیب نیا با معاون صدراعظم اتریش مطرح شد: هدفگذاری برای افزایش 3 برابری سطح مبادلات تجاری ایران و اتریش

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در دیدار با رینهلد میترلهنر معاون صدراعظم و وزیر اقتصاد اتریش از امکان افزایش حجم مبادلات تجاری دو کشور تا رقم یک میلیارد دلار خبر داد.
افزایش مبادلات ایران و عراق تا 20 میلیارد دلار

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه حجم مبادلات ایران و عراق با احتساب ترانزیت و توریسم ۱۲ میلیارد دلار است گفت: به سادگی می شود این رقم را به ۲۰ میلیارد دلار رساند و در آینده نزدیک به این هدف خواهیم رسید.
رییس جمهوری، قانون اصلاح قانون مالیات های مستقیم را که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است، برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، این قانون در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ سی و یکم تیرماه یکهزار و سیصد نود و چهار مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 7/ 5/ 1394به تایید شورای نگهبان رسید.
بيشتر
1394/11/12 دوشنبهبازدید هیئت سرمایه‌گذاران سنگاپوری از مراکز علمی قزوینجلسه سرمایه‌گذاری هیئت سنگاپور8/11/94

جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی ذیربط، سفیران ایران و سنگاپور در دوکشور و هیئتی از سرمایه‌گذاران سنگاپور رأس ساعت 10صبح روزپنج‌شنبه مورخ8/11/94 در استانداری قزوین برگزار شد.

1394/11/10 شنبهبه همت معاونت اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین صورت گرفتکسب رتبه برتر معاونت اقتصادی در سال93

معاونت اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین موفق به کسب رتبه برتر شد

1394/11/10 شنبهاستاندار قزوین در دیدار با سرمایه گذاران مالزیایی مطرح کردقزوین می تواند مقصد مناسبی برای سرمایه گذاران و جذب سرمایه کذاری خارجی باشد

جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری با حضور مدیران دستگاههای اجرایی و گروهی از سرمایه گذاران کشور مالزی رأس ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ7/11/94 دراستانداری قزوین برگزار شد.

1394/11/7 چهارشنبهبه ریاست مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان برگزارشد؛اولین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت اموراقتصادی ودارایی

اولین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت اموراقتصادی ودارایی و واحدهای تابعه روز دوشنبه مورخ5/11/94 در دفتر مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان برگزار شد.

1394/11/1 پنجشنبهدردیدار سفیر ایتالیا با استاندار قزوین صورت گرفتامضاءتفاهم‌نامه همکاری بین قزوین وایتالیا

در دیدار سفیر ایتالیا با استاندار قزوین تفاهم‌نامه همکاری فرهنگی، اقتصادی و زیربنایی بین ایتالیا وقزوین امضاشد.

بيشتر
يكشنبه 25 بهمن 1394  
گالری تصاوير

اطلاع رسانی
جهت ثبت درخواستها و نظرات خود روي گزينه هاي ارتباط مردمي و فرمهاي الكترونيكي در سمت راست صفحه اصلي وب سايت كليك نموده و فرم مورد نظر را تكميل نمائيد.
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MefaGuest)


Powered By Sigma ITID.