وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English

مناقصه و مزایده
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 79445889
تعداد بازديد زيرپورتال: 715593
اين زيرپورتال امروز: 1132
تعداد بازديد اين صفحه: 224735
در امروز: 113579
اين صفحه امروز: 346
1394/4/10 چهارشنبهبازدید جمعی از مدیران و کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان از تعدادی از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)

همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، جمعی از مدیران و کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان با تعدادی از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) دیدار نمودند.

1394/4/7 يكشنبهنمایندگان مجلس از پاسخ های وزیر اقتصاد قانع شدند/ بهبود 12.2درصدی مطالبات غیر جاری

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، محمدرضا خان محمدی نماینده مردم ابهر و خرم دره و محمد رضا نظری مهر نماینده مردم بندرگز، بندرترکمن، گمیشان و کردکوی سوال کنندگانی بودند که از پاسخ وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص علت سودهای دو رقمی و مطالبات معوق سیستم بانکی قانع شدند.

1394/3/31 يكشنبهکاردار سفارت اتریش تاکید کرد قزوین یکی از قطبهای اقتصادی ایران بشمار می رود

گابریله توئن، کاردار سفارت اتریش در ایران، در دیدار با استاندار قزوین به امکان برقراری روابط دوجانبه بین اتریش و استان قزوین در حوزه مدیریت شهری و اقتصادی تاکید کرد.او همچنین اظهار داشت که استان قزوین به دلیل برخورداری از غنای فرهنگی و تاریخی و موقعیت شهری آن در مسیر جاده ابریشم به عنوان یکی از مراکز و قطبهای اقتصادی ایران بشمار می رود. او همچنین اضافه کرد که اتریش آماده انتقال تجربیات خود در حوزه گردشگری و اکوتوریسم به ایران به خصوص استان قزوین می باشد

1394/3/18 دوشنبهششمین جلسه ذیحسابان دستگاههای اجرایی در سال 94

ششمین جلسه تخصصی ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان راس ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ 17/3/94 در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید. در ابتدای جلسه مفاد ماده59 قانون برنامه پنجم توسعه راجع به نحوه محاسبه فوق العاده اضافه کار در پاداش پایان خدمت کارکنان مشمول قانون تامین اجتماعی و برداشتها و اعمال روشهای متفاوت از سوی وزارتخانه ها مورد بحث قرار گرفت.

1394/3/17 يكشنبهبررسی مشکلات اجرای طرح احداث نیروگاه بادی در اراضی روستای شیرازک تاکستان

بمنظور بررسی مشکلات اجرای طرح احداث نیروگاه بادی در اراضی روستای شیرازک تاکستان جلسه ای رأس ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 5/3/94 با حضور کارشناسان دستگاههای اجرایی مرتبط، در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برگزار گردید.

بيشتر
شنبه 13 تير 1394  
گالری تصاوير

اطلاع رسانی
جهت ثبت درخواستها و نظرات خود روي گزينه هاي ارتباط مردمي و فرمهاي الكترونيكي در سمت راست صفحه اصلي وب سايت كليك نموده و فرم مورد نظر را تكميل نمائيد.
نظر سنجی
عملكرد اين اداره كل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
   
عالي
خوب
متوسط
ضعيف


خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MefaGuest)


Powered By Sigma ITID.